Elektronická evidence tržeb

Elektronická evidence tržeb – to je jedno z nejdiskutovanějších témat právě končícího roku 2015.

A je pravděpodobné, že v  roce následujícím, tedy 2016, bude v naší republice systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb spuštěn.

E-tržby jsou bezesporu moderním systémem rychlé komunikace mezi podnikateli a Finanční správou ČR. V okamžiku zaplacení bude každá hotovostní platba zaevidována v centrálním datovém uložišti Finanční správy, a to díky moderním technologiím, které nabízí dnešní doba. Podobně jak to funguje u plateb, i tedy bude zpět zaslán unikátní kód, jež podnikatel uvede na účtenku. Evidovat se budou jak platby v hotovosti, tak prostředky představující peníze, jako například žetony či kupony. Dále pak platby kartou či jiným elektronickým prostředkem a také platby stravenkami nebo šeky. V případě dočasného výpadku internetového spojení, stejně tako jako pro vybrané obory, bude fungovat zjednodušená evidence v off-line režimu.

Prozatím by se zavedení elektronické evidence tržeb týkalo následujících oborů podnikání: Ubytování, Stravování a pohostinství, Maloobchody a velkoobchody.

Ostatním podnikatelům by se prozatím elektronická evidence tržeb vyhnula. Na jak dlouho, o tom by teprve rozhodla analýza zkoumající fungování subjektů, podnikajících ve výše uvedených činnostech.

Proč si vybrat právě nás?

 • UŠETŘÍTE!
  UŠETŘÍTE!
  Ušetříme Vám nejen peníze, ale i čas, spoustu starostí a energie! To vše můžete investovat do toho, čemu rozumíte nejlépe! Starosti s čísly a paragrafy svěřte nám!!!
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  Neplaťte státu víc, než bezpodmínečně musíte!! Predikce a daňová optimalizace - to je cesta k ušetření peněz, které můžete použít jinak, lépe, výhodněji pro Vás. Ozvěte se nám, víme, jak na to!!!
  ZÁRUKA KVALITY
  ZÁRUKA KVALITY
  Proč právě nás? Protože jsme zkrátka nejlepší!!! Nevěříte? Ozvěte se nám a nechte se přesvědčit o našich kvalitách!!!
  ZKUŠENOST
  ZKUŠENOST
  Mnohaletá praxe v oboru, certifikáty dokládající naši odbornost, sledování nových trendů a jejich aplikování do praxe - to je naše jasná nabídka!!! Nabídnout Vám však můžeme mnohem víc...
  BUĎTE V OBRAZE
  BUĎTE V OBRAZE
  Účetnictví online - získejte přístup ke svým datům kdykoliv a odkudkoliv! Díky moderním technologiím Vám nabízíme možnost být stále v obraze!!!