Nejnovější články

Ceník našich služeb

Zaručujeme nejvyšší kvalitu při přijatelných cenách. Dáváme přednost dlouhotrvajícím obchodním vztahům s paušální cenou za komplexní služby.

 

Základní cena pro právnickou osobu         3.000,- Kč / měsíc
Jednorázová práce daňového poradce         2.000,- Kč / hod.
Jednorázová práce účetního           750,- Kč / hod.
Cena za 1 zaměstnance 150 – 250,- Kč / měsíc

(v závislosti na celkovém počtu zaměstnanců)

 

Pokud Vám však vyhovuje přesně stanovená cena podle množství zpracovaných dokladů, nebráníme se ani této variantě ocenění našich služeb. V takovém případě je naše cena za 1 zápis v účetním deníku 22,- Kč + základní paušál za zpracovávání účetnictví vč. poradenství a zastupování u všech institucí 1.000,- Kč / měsíc.

Naše odměna zohledňuje nejen složitost a časovou náročnost práce poskytnuté klientovi, ale také i míru zodpovědnosti daňového poradce za újmu, která by mohla vzniknout klientovi, kdyby daňový poradce neodvedl řádně svoji práci.

 

Daňový poradce je pojištěn z odpovědnosti za škodu, kterou by mohl případně způsobit svému klientovi.

 

Proč si vybrat právě nás?

 • UŠETŘÍTE!
  UŠETŘÍTE!
  Ušetříme Vám nejen peníze, ale i čas, spoustu starostí a energie! To vše můžete investovat do toho, čemu rozumíte nejlépe! Starosti s čísly a paragrafy svěřte nám!!!
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  Neplaťte státu víc, než bezpodmínečně musíte!! Predikce a daňová optimalizace - to je cesta k ušetření peněz, které můžete použít jinak, lépe, výhodněji pro Vás. Ozvěte se nám, víme, jak na to!!!
  ZÁRUKA KVALITY
  ZÁRUKA KVALITY
  Proč právě nás? Protože jsme zkrátka nejlepší!!! Nevěříte? Ozvěte se nám a nechte se přesvědčit o našich kvalitách!!!
  ZKUŠENOST
  ZKUŠENOST
  Mnohaletá praxe v oboru, certifikáty dokládající naši odbornost, sledování nových trendů a jejich aplikování do praxe - to je naše jasná nabídka!!! Nabídnout Vám však můžeme mnohem víc...
  BUĎTE V OBRAZE
  BUĎTE V OBRAZE
  Účetnictví online - získejte přístup ke svým datům kdykoliv a odkudkoliv! Díky moderním technologiím Vám nabízíme možnost být stále v obraze!!!