Hodláte vzlétnout?
Přenechte své starosti s účetnictvím odborníkům. Soustřeďte se na to, v čem jste dobří VY a vychutnejte si svou cestu vzhůru!!!

Nejnovější články

O naší firmě

Naše společnost Vedení účetnictví Praha 7 se zabývá vedením účetnictví, vedením mzdového účetnictví, daňovou evidencí a daňovým poradenstvím. Naším zájmem je ušetřit Vám nejen čas a nervy spojené s vedením účetnictví, ale také peníze. Přehoďte starosti s hlídáním důležitých termínů na nás.

Obstaráme za Vás například podání přiznání k dani z příjmu nebo přiznání DPH. Díky mnohaletým zkušenostem Vám také dokážeme odborně poradit. Neplaťte více, než musíte!

Vedení účetnictví nás baví a sledování novinek je pro nás samozřejmostí. Proto jsme v rámci naší nové webové prezentace připravili rubriku Aktuálně, kde Vás hodláme pravidelně informovat o novinkách a aktuálních tématech v oboru.

Pracujeme v ekonomickém systému POHODA. Ačkoliv sídlíme v Praze 7, naše služby rozhodně nejsou určeny pouze pro pražské klienty. Díky dnešním moderním technologiím můžete získat vzdálený přístup ke svým datům kdykoliv a odkudliv. Aktuální informace máte tedy k dispozici kdykoliv si vzpomenete!

  

VAŠE SPOKOJENOST COBY ZÁKAZNÍKA JE PRO NÁS ROZHODUJÍCÍ...

 

Proč si vybrat právě nás?

 • UŠETŘÍTE!
  UŠETŘÍTE!
  Ušetříme Vám nejen peníze, ale i čas, spoustu starostí a energie! To vše můžete investovat do toho, čemu rozumíte nejlépe! Starosti s čísly a paragrafy svěřte nám!!!
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  Neplaťte státu víc, než bezpodmínečně musíte!! Predikce a daňová optimalizace - to je cesta k ušetření peněz, které můžete použít jinak, lépe, výhodněji pro Vás. Ozvěte se nám, víme, jak na to!!!
  ZÁRUKA KVALITY
  ZÁRUKA KVALITY
  Proč právě nás? Protože jsme zkrátka nejlepší!!! Nevěříte? Ozvěte se nám a nechte se přesvědčit o našich kvalitách!!!
  ZKUŠENOST
  ZKUŠENOST
  Mnohaletá praxe v oboru, certifikáty dokládající naši odbornost, sledování nových trendů a jejich aplikování do praxe - to je naše jasná nabídka!!! Nabídnout Vám však můžeme mnohem víc...
  BUĎTE V OBRAZE
  BUĎTE V OBRAZE
  Účetnictví online - získejte přístup ke svým datům kdykoliv a odkudkoliv! Díky moderním technologiím Vám nabízíme možnost být stále v obraze!!!