EET - detailněji..

Dlouho diskutované téma ohledně elektronické evidence tržeb se zanedlouho stane skutečností, a tak bychom Vás touto cestou rádi informovali trochu konkrétněji, v čem vlastně elektronická evidence tržeb (dále také EET) spočívá.

Revoluce je tady!

Revoluce v evidenci hotovostních tržeb je realitou. Koncem března totiž podepsal prezident ČR Zákon o evidenci tržeb a tzv. Elektronická evidence tržeb (EET) vstoupí v platnost od prosince 2016.

Kontrolní hlášení - aktuálně!

Kontrolní hlášení - dnes a denně se přesvědčujeme, že je to stále aktuální téma. Proto jsme si pro Vás připravili další článek.

Rozdělení účetních jednotek

Jednou z nejvýraznějších změn Zákona o účetnictví, která vstoupila v platnost začátkem roku 2016, je rozdělení účetních jednotek do kategorií.

Elektronická evidence tržeb

Elektronická evidence tržeb – to je jedno z nejdiskutovanějších témat právě končícího roku 2015.

Proč si vybrat právě nás?

 • UŠETŘÍTE!
  UŠETŘÍTE!
  Ušetříme Vám nejen peníze, ale i čas, spoustu starostí a energie! To vše můžete investovat do toho, čemu rozumíte nejlépe! Starosti s čísly a paragrafy svěřte nám!!!
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ
  Neplaťte státu víc, než bezpodmínečně musíte!! Predikce a daňová optimalizace - to je cesta k ušetření peněz, které můžete použít jinak, lépe, výhodněji pro Vás. Ozvěte se nám, víme, jak na to!!!
  ZÁRUKA KVALITY
  ZÁRUKA KVALITY
  Proč právě nás? Protože jsme zkrátka nejlepší!!! Nevěříte? Ozvěte se nám a nechte se přesvědčit o našich kvalitách!!!
  ZKUŠENOST
  ZKUŠENOST
  Mnohaletá praxe v oboru, certifikáty dokládající naši odbornost, sledování nových trendů a jejich aplikování do praxe - to je naše jasná nabídka!!! Nabídnout Vám však můžeme mnohem víc...
  BUĎTE V OBRAZE
  BUĎTE V OBRAZE
  Účetnictví online - získejte přístup ke svým datům kdykoliv a odkudkoliv! Díky moderním technologiím Vám nabízíme možnost být stále v obraze!!!